Тема: Тепер ти можеш…
Узагальнення вивченого матеріалу по темі “Моя школа”
Мета: Повторити
й закріпити лексичний матеріал теми. Закріпити вживання питальних структур
«What is this/that?», «Is it a…?», «Where is…?» та відповідей «This/That is a…», «Yes, it is./No, it is not».Продовжувати
розвивати вміння діалогічного мовлення. Повторити і закріпити знання
числівників від 11 до 20.Практикувати у читанні. Тренувати в аудіюванні. Розвивати навички
письма. Тренувати пам’ять та увагу. Виховувати
культуру мовлення.
Хід уроку
I. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання
T: Stand up, please! Hello! How are you?
Ps: Hello! I am
fine thanks, you!
Warming up
-Hello! I am Olena. What is your name?
- Hi! My name is Maria.
- Nice to meet you Maria
- Nica to meet you
T: Sit down, please.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Dear pupils! Today we will repeat unit “This is my
school”. We will ask and answer; play games, read, write, listen, listen and
repeat.
3. Перевірка домашнього завдання.
- Let’s check your homework.
- Open your books.
Ex.4, p.49 Follow and read (Діти ланцюжком читають)
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Гра
«Bingo!».Перед початком гри вчитель показує картки з числами 11—20 (НО1),
називає їх, учні повторюють, потім хором рахують від 11 до 20 і нарешті
двоє-троє з них самостійно рахують вголос.
Учитель роздає картки (НО2) кожному
учню й пояснює завдання, потім бере по одній картці з числами (НО1) у будь-якому
порядку і називає їх, не показуючи. Якщо таке число є на картці учня, він
повинен викреслити його. Перемагає той, хто першим викреслить усі числа. Він
має вигукнути: «Bingo!»
II. Основна частина уроку
1. Тренування у вимові звуків.
На дошці
плакат wh [w]what, white, where.
The letters w and h says [w], repeat after me [w].
T: Зараз повторимо вірш-скоромовку, який ми вчили на попередньому уроці.
Повторюю
слова вірша по одному рядочку, учні повторюють. Потім учні розповідають вірш “Why do you cry, Willy” хором, потім двоє-троє декламують
його самостійно.
2. Навчання читання.
Гра
«Склади слова». Кожен учень отримує набір карток (НО3), з яких має утворити
складні слова. Учні, що впорались із завданням, мають вигукнути: «Bingo!» По
закінченні роботи учні ланцюжком читають складені слова. Учитель стежить за
правильністю відповідей.
Т: Make
up words. Складіть слова.
3.
Розвиток умінь мовлення.
1) Пригадуємо
вживання вказівних займенників This/That.
Let’s up make a circule.
Double, double this, this
Double, double that, that
Double this,
Double that,
Double, double this and that
( Показую
дітям картки з шкільними приладами і запитую
- What is that?
- What
is this?)
2) Ok. Now Ex. 1, p.50
Ask and answer. Учні ланцюжком ставлять один одному запитання за зразком
поданим у вправі.
3) Let’s
play the game. Is it a pen?
4. фізкультхвилинка.
5. Аудіювання.
Listen and match.
(Роздаю
картки, діти слухають речення двічі і з’єднують).
Number 1. Twelve books.
Number 2. Fifteen rubbers.
Number 3. Seventeen rubbers.
Number4. Twenty pens.
6. Ex.5, p.51
7. Write. Письмо
Гра “Склади речення”
Учні
отримують картки і самостійно виконують завдання.
III. Заключна частина уроку.
1. Домашнє завдання. Повторити вивчений матеріал.
2. Підведення підсумків уроку. Заключна бесіда з учнями.
- Did you like this lesson?
Немає коментарів:
Дописати коментар