субота, 15 грудня 2018 р.

Презентаційний урок в 3 класі

Тема: Зовнішність людини.
Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми.
            Ознайомити з новими ЛО і закріпити їх вживання в усному мовленні.
            Повторити й закріпити вживання конструкції have/has got в               усному  мовленні.
            Навчати читання.
            Тренувати в аудіюванні.
            Розвивати  навички письма.
            Тренувати память та увагу.
            Виховувати спостережливість.
Очікуваний результат: Вміти описувати тварин, людей; давати елементарну характеристику комусь, чомусь; розпитувати про зовнішність.
                                                     Хід уроку
I. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання
T.: - Stand up, good morning children!
- How are you?
- Nice to meet you!
- Ok, say hello to our guests.
2. Warming up.
Now, let's go to the blackboard and make a circle.
-Hello, Maria. Nice to meet you! What do you like to do?
(діти по колу один одного запитують)
3. Перевірка домашнього завдання.
Let's check your homework.
Показую картки (професії)
- Who is this?
-This is a teacher. (наприклад)
-Let’s make a poster about the professions.
-Look at the blackboard, please.
-Now make up sentences (дітям роздаю картки вони складають речення і наклеюють на ватман) Працюють в групах.
-Attach to the poster
-Now ask and answer: What do you want to  be?
II. Основна частина
1. The topic of our lesson “appearance”
2. Тренування у вимові звуків
Letter combinations (читаєм слова на плакаті).
3. Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.
 1) Робота з картками;

 2) Робота з підручником, Ex. 1 p. 56
 a) Listen and repeat
 b) Point and say (I have got two eyes і т.д) 
 3) And now let's describe our toy (діти описують іграшки)
4. Фізкультхвилинка: Head and shoulders
5. Аудіювання – Listen and tick
My monster has got one head. It has got hair. It has got one eye, two mouths, one nose and four ears. It has got three arms and one leg.
-Is it a zig? –No, it is not.
6. Письмо.
 Учні отримують картки і самостійно письмово виконують завдання. По закінченні роботи вони ланцюжком читають доповнені речення. Підхожу до кожного і перевіряю правильність написання слів.

III. Заключна частина уроку. 
1) Домашнє завдання Ex. 5 p. 57
2) Підсумок уроку
Did you like this lesson? What did you learn today? I liked…

Немає коментарів:

Дописати коментар